Warsztaty Dungeons & Dragons to niezwykła przygoda, która przenosi dzieci do fantastycznego świata pełnego smoków, rycerzy i magicznych stworzeń. Dzieci wcielają się w wykreowane przez siebie postaci za pośrednictwem, których przeżywają fantastyczne przygody, na których rozwój wpływają swoimi działaniami.

Zajęcia te pozwolą dzieciom na miłe i zabawne spędzenie czasu w gronie swoich rówieśników, rozwijając podczas zabawy swoje zdolności pracy w grupie, interpersonalne i kreatywnego myślenia, oraz mają możliwość przekonania się że czas z znajomymi można też spędzić ciekawie off-line.

Dungeon & Dragon 2

Kreatywne spędzanie czasu wraz z rówieśnikami, pozwala dzieciom rozwinąć się w relacjach społecznych oraz otworzyć przed innymi osobami. Wpływa także na pozytywny rozwój mózgu, w szczególności pamięci i zdolności kreatywnego i abstrakcyjnego myślenia. Podejmowane przez dzieci decyzję, które wypływają nieodzownie na świat całej gry, pozwalają dzieciom też na rozwój logicznego myślenia i analizy swoich działań jak i uczy dzieci brania odpowiedzialności za swoje czyny.

  • Warsztaty skierowane są do dzieci w wieku 10-14.
  • Warsztaty prowadzi dwóch trenerów: Mistrz Gry oraz trener techniczny – wspomagający.
  • Każdy warsztat będzie trwał 1,5 godziny.
Dungeon & Dragon

Opis spotkań

Spotkanie 1

Dzieci podczas pierwszego spotkania stworzą swoje fantastyczne postaci i zapoznają się z zasadni gry oraz światem rozgrywki. Także na tych zajęciach rozpoczniemy przygodę w magicznej krainie Zona, gdzie sam Król poprosi dzielnych śmiałków o pomoc w walce z tajemniczym Czarnoksiężnikiem pragnącym przejąć władzę w królestwie. Podczas pierwszej sesji dzieci zapoznają się z sobą oraz poznają świat gry i jego mechaniki, jak również zmierzą się z pomniejszymi przeciwnikami oraz rozwiązał szereg zagadek logicznych, które pomogą im zlokalizować Pałac złego Czarnoksiężnika.

Spotkanie 2

Podczas drugiego spotkania dzieci wyruszą w pełną ekscytujących zwrotów akcji podróż do Pałacu złego Czarnoksiężnika, podczas której zmagać się będą z różnymi zagadkami oraz przeciwnikami.

Spotkanie 3

Na ostatnim spotkaniu dzieci będą musiały dostać się do Pałacu złego Czarnoksiężnika, gdzie będą mieli okazje stanąć na przeciwko Czarnoksiężnika, by stoczyć z nim ekscytującą walkę i uratować swoją krainę.

Dungeon and Dragons Logo

Ten kurs rozpocznie się, gdy zapiszesz się na listę oczekujących. Powiadomimy Ciebie kiedy nastąpi start kursu. Zostaw dane do siebie.