Mikołajki

Zapraszamy na cztery tematyczne warsztaty mikołajkowe

11 grudnia 2022

Santaclus postac minecraftowa

Minecraft (2.5h) od 7 do 11 lat

Dla kogo jest warsztat: Dla dzieci, które lubią grę Minecraft

Święta coraz bliżej a razem z nimi nowa zabawa w świecie Minecraft! Zostań pomocnikiem Świętego Mikołaja, zbuduj ogromnego, śniegowego golema, wykonaj taniec na lodzie, zmierz się z lodowymi potworami. Znajdź prezenty pod choinkę, które ukrył dla Ciebie Święty Mikołaj. Staw czoło logicznym zagadkom, które zostały stworzone w klimacie świątecznym. Poznaj zimową modyfikacje, która zmieni cały świat Minecraft w zimową krainę. Gdy zmęczysz się już zabawą w iglo czekać na Ciebie będzie reszta pomocników, z którymi miło spędzisz czas bawiąc się na serwerze.

DANDD

Dungeons and Dragons (2.5h) od 7 do 11 lat

Dla kogo jest warsztat: dla dziecka, które lubi światy fantastyczne i gry RPG

Warsztaty Dungeons & Dragons to niezwykła przygoda bez komputera, która przenosi dzieci do fantastycznego świata pełnego smoków, rycerzy i magicznych stworzeń. Dzieci wcielają się w wykreowane przez siebie postaci za pośrednictwem, których przeżywają fantastyczne przygody, na których rozwój wpływają swoimi działaniami.

ikona urodziny z drukiem 3d

Druk 3D i projektowanie 3D (1h) od 8 do 11 lat

Dla kogo jest warsztat: dla dziecka, które lubi konstruować, tworzyć i budować.

Na warsztacie, dzieci poznają budowę i zasadę działania drukarki 3D, poznają program do projektowania obiektów 3D oraz samodzielnie przygotują do druku jeden przedmiot na drukarce 3D. Przedmiot związany z świętami, zabiorą do domu na pamiątkę.

Mikrokontroler Microbit (1h) od 8 do 11 lat

Dla kogo jest warsztat: dla dziecka którego fascynuje elektronika od środka, chce poznać jak coś działa.

Na warsztacie, dzieci podłączą mikro kontroler – urządzenie elektroniczne – do komputera i napiszą samodzielnie program w graficznym języku programowania i na poziomie elektronicznym będą sterować wyświetlaczem, tak by utworzyć samodzielnie motyw świąteczny.

Plan warsztatów Mikołajkowych

13:00 Warsztat krótki: Mikołajkowy Druk 3D i projektowanie 3D (1h)13:00 Warsztat krótki: Mikołajkowy Mikrokontroler Microbit (1h)
14:00 Warsztat długi: Mikołajkowy Minecraft (2.5h)
16:30 Warsztat długi: Mikołajkowy Dungeon and Dragons (2.5h)
19:00 Koniec warsztatów

Można zakupić do 3 warsztatów dla jednego dziecka

PolishUkrainian