ODRABIANKI ZAJĘĆ

TWOJE DZIECKO OPUŚCIŁO ZAJĘCIA

Szanowny Rodzicu, w przypadku kiedy Twoje dziecko opuściło zajęcia, istnieje możliwość odrobienia materiału zajęć. Każde dziecko, otrzymuje od nas 2 godziny zegarowe 120 minut, odrabianek w roku, czyli 60 minut na semestr, bez dodatkowej opłaty. Przekłada się to na 4 odrabianki po 30 minut rocznie. Po opuszczeniu jednego warsztatu, dziecko przychodzi normalnie na następny i zgłasza trenerowi, że było nie obecne. Trener wyznacza termin odrabianki, zwykle jest to 30 minut przed zajęciami lub po zajęciach. Odrabianka, trwająca 30 minut w zupełności wystarcza by nadrobić temat główny spotkania, np. co to jest pętla, warunek, czy zmienna.

Dodatkowo, rekomendujemy instalacje na komputerze dziecka komunikatora DISCORD Siedlce, w celu komunikacji z naszymi trenerami. W ten sposób dziecko może, odrobić materiał za pomocą komunikatora, bez konieczności zostawania po zajęciach. Informacje o naszym DISCORD znajdą Państwo na naszej stronie.

W przypadku kiedy dziecko opuszcza więcej zajęć, należy skontaktować się z sekretariatem. Można to zrobić przez zakładkę kontakt na naszej stronie. W tym przypadku rozpatrujemy indywidualnie, trener podejmuje decyzje na podstawie wyników dziecka ile czasu i kiedy należy się spotkać na odrabianke, tak by nadrobić zaległość.

Przewiń do góry