Szanowny Rodzicu, w tym roku szkolnym 2021/2022 starujemy zajęcia od pierwszego pełnego tygodnia października. Początek zajęć od poniedziałku 4-tego.

Prosimy o opłacenie pierwszej raty, za październik. Większość Rodziców, opłaciło 100zł opłaty rezerwacyjnej. Należy pomniejszyć swoją pierwszą ratę o 100zł i dokonać przelewu na konto PKO BP PKO BP 85102044760000800202778207 tytuł przelewu : Imię Nazwisko dziecka, Imię Nazwisko Rodzica lub numer umowy. Dla przykładu : czesne wynoszą 225zł/mc, wpłacamy tylko 125zł.

Plan tygodniowy

Harmonogram Roczny

Co przynieść na pierwsze zajęcia?

Dzieci, nie potrzebują niczego przynosić. Wyjątkiem może być piórnik z ulubionymi długopisami i mazakami, który przyda się na zajęciach, w części pracy z podręcznikiem. W razie braku, mamy dużo przyborów do pisania.

Obuwie na zmianę?

Dzieci zdejmują obuwie w szatni, mogą uczestniczyć w zajęciach w skarpetkach lub można dać dziecku coś na zmiane do założenia.

Picie i jedzenie?

Obowiązują standardowe zwyczaje jak w szkolnych pracowniach komputerowych. Podczas zajęć nie można jeść i pić, z uwagi na komputery i możliwość zalania komputera napojem, itp. Dziecko, może mieć swoją butelkę, batonik, itp. jeżeli będzie chciało, może się napić po odejśćiu od komputera.

Co na pierwszych zajęciach?

Dzieci dostają Segregator z „kółkami” na podręcznik, oraz pierwsze spotkanie w formie wkładanych kartek. Dostają kartę punktową, do wklejania naklejek, która zastępuje oceny.

Prace domowe?

Dzieci nie dostają prac domowych, realizujemy 100% materiału edukacyjnego podczas zajęć. Ale posiadamy materiały dodatkowe dla chętnych i ambitnych. Dodatkowo posiadamy instrukcję na naszej stronie jak bawić się w programowanie w domu. Mamy kanał DISCORD do rozmowy i konsultacji dzieci z Trenerami.

Poczekalnia i odbór dzieci?

Można podczas zajęć przeczekać w poczekalni lub opuścić placówkę. Prosimy o przyjście 5 minut przed planowanym zakończeniem zajęć, aby uczestniczyć w Podsumowaniu.