Postacie robociki on i ona minecraft

Szanowny Rodzicu, w tym roku szkolnym 2022/2023 starujemy zajęcia od 1 października 2022 w Sobotę. Rodzice, którzy podpisali umowę, opłacili pierwszą ratę 300zł w dniu podpisania umowy za pażdziernik. Druga rata płatna dopiero do 10 listopada 2022.

Co przynieść na pierwsze zajęcia?

Dzieci, nie potrzebują niczego przynosić. Wyjątkiem może być piórnik z ulubionymi długopisami i mazakami, który przyda się na zajęciach, w części pracy z podręcznikiem. W razie braku, mamy dużo przyborów do pisania.

Obuwie na zmianę?

Dzieci zdejmują obuwie w szatni, mogą uczestniczyć w zajęciach w skarpetkach lub można dać dziecku coś na zmiane do założenia.

Picie i jedzenie?

Obowiązują standardowe zwyczaje jak w szkolnych pracowniach komputerowych. Podczas zajęć nie można jeść i pić, z uwagi na komputery i możliwość zalania komputera napojem, itp. Dziecko, może mieć swoją butelkę, batonik, itp. jeżeli będzie chciało, może się napić po odejściu od komputera.

Co na pierwszych zajęciach?

Dzieci dostają Segregator z “kółkami” na podręcznik, oraz pierwsze spotkanie w formie wkładanych kartek. Dostają kartę punktową, do wklejania naklejek, która zastępuje oceny.

Prace domowe?

Dzieci nie dostają prac domowych, realizujemy 100% materiału edukacyjnego podczas zajęć. Ale posiadamy materiały dodatkowe dla chętnych i ambitnych. Dodatkowo posiadamy instrukcję na naszej stronie jak bawić się w programowanie w domu. Mamy kanał DISCORD do rozmowy i konsultacji dzieci z Trenerami.

Poczekalnia i odbiór dzieci?

Można podczas zajęć przeczekać w poczekalni lub opuścić placówkę. Prosimy o przyjście 5 minut przed planowanym zakończeniem zajęć, aby uczestniczyć w Podsumowaniu.

PolishUkrainian