KAŻDY WARSZTAT MINECRAFT TRWA 2,5H I JEST PRZEZNACZONY DLA 12 DZIECI W WIEKU 7-12 LAT. WARSZTATY ORGANIZOWANE SĄ W NIEDZIELE WEDUŁUG PONIŻSZEGO HARMONOGRAMU.

max 12 miejsc

Ograniczona ilość

O udziale w warsztatach decyduje kolejność wykonanych opłat online

100%

Gwarancja zwrotu

Zwracamy 100% – w przypadku gdyby warsztaty się nie mogły odbyć z przyczyn od nas niezależnych

HARMONOGRAM WARSZTATÓW MINECRAFT ROK 2020/2021


pumpkin glowa kwadratowa

8 listopada 2020 – Warsztat Minecraft Halloween

Specjalnie przygotowana strasznie fajna paczka modów. Używanie czarów pod okiem doświadczonych trenerów czarowania. Tryb kreatywnej zabawy i przygody w świecie po drugiej stronie lustra. Zapoznanie z magicznymi mieszkańcami miasteczka Halloween i zabawy w ich wirtualnym świecie. Tresowanie własnego, najnowszego modelu miotły z oryginalnej wikliny.

Santaclaus glowa minecraftowa

6 grudnia 2020 – Warsztat Mikołajkowy

W tym roku święta są zagrożone i trzeba pomóc Mikołajowi je uratować! Laponię, czyli jego dom i główne centrum dystrybucji prezentów choinkowych nawiedziła śnieżyca i zamroziła wszystkie pracowite elfiki oraz zaprzęg reniferów! Dołącz do nas i wspólnie uratujmy święta!

Potyczka z dr Woolfem

14 lutego 2021 – Warsztat Potyczka z dr Woolfem 7-12 lat

Dr Woolf znowu coś knuje. W końcu wiemy gdzie znajduję się jego laboratorium, w którym waży swoje magiczne mikstury. Potrzebujemy twojej pomocy w udaremnieniu jego planów!

Ziemia

14 marca 2021 – Warsztat Opuszczamy Planetę Ziemia 7-12 lat

Zbierz materiały, stwórz własną rakietę i wyrusz w kosmiczną przygodę. Naszą misją jest zbudowanie bazy na księżycu. Tryb operacji: creative.

Creeper

21 marca 2021 – Warsztat Twórcy Modów 10-14 lat

Celem warsztatów jest stworzenie kompletnej modyfikacji, zaczynając od rudy metalu przez własne przedmioty, meble i komendy, aż do zupełnie odmiennego wymiaru w świecie Minecraft.

Planeta Mars

25 kwietnia 2021 – Warsztat Misja na Marsie 7-12 lat

Mars okazał się bardzo niebezpieczną planetą. Boss Creeper jest co raz bliżej. Zbudowanie bazy jest niezbędne. Na szczęście dysponujemy potężną technologią zwaną Galactic Craft.

Palma na wyspie

16 maja 2021 – Warsztat Tropikalny Kurort na Wyspie 7-12 lat

Kurort wypoczynkowy w rozsypce a wakacje co raz bliżej. Wzywamy wszystkich budowniczych w Minecrafcie! Potrzebujemy waszej pomocy. Masa modyfikacji już na Was czeka!

Uśmiechnięty arbuz

6 czerwca 2021 – Warsztat Dzień Dziecka 7-12 lat

Treść tego warsztatu jest owiana tajemnicą, tylko Creeper zna szczegóły sekretnego planu


Syn brał udział w warsztatach Mikołajkowych, najbardziej podobała mu się gra Bad Wars, cieszymy się że w ofercie pojawiło się więcej takich dodatkowych warsztatów, napewno skorzystamy 🙂.

—- Edyta Maziejuk mama Krystiana

Warsztaty były świetną alternatywą na spędzenie niedzielnego świątecznego popołudnia ;)

—- Aneta Staręga mama Igora

Syn bawił się świetnie, dlatego jeszcze się spotkamy 😉

—- Michał Wakuliński tata Kuby

Zdjęcia z Warsztatów Mikołajkowych 6 grudnia 2020

Warsztaty Minecraft, są prowadzone przez doświadczonych trenerów, pracujących w naszym ośrodku. Grupy liczą od 5 do 12 dzieci w grupie, każde dziecko podczas zajęć ma dostęp do swojego własnego komputera podłączonego do sieci i serwera. Każdy warsztat jest unikalnym produktem edukacyjnym, którego nie znajdą Państwo gdzie indziej – zostały zaprojektowane przez kadrę MindCloud przy wparciu z pedagogami. Każdy warsztat jest odrębną jednostką edukacyjną, trwa około 2,5h. Do zabawy, dziecko nie potrzebuje wcześniejszego doświadczenia w programowaniu, dużym ułatwieniem jest umiejętność grania w gry, umiejętność obsługi myszki i klawiszy strzałek na klawiaturze. Warsztaty mają charakter zabawy wieloosobowej, gdzie dzieci mogą ze sobą współpracować lub konkurować w grupach. Wszystkie elementy, zostały szczegółowo zbadane pod kątem treści niestosownych dla dzieci 7-12, nie posiadają elementów przemocy oraz języka wulgarnego. Są bezpieczne dla dziecka. Rozwijają kreatywność.