Wygrał Ogólnopolski Konkurs na Pixel Art

Nasze dzieci wygrywają, projektują Pixel Art!

Z dumą informujemy, że nasz uczeń Wiktor brał udział w Ogólnopolskim świątecznym konkursie na najlepszy Pixel Art organizowanym przez MindCloud Warszawa. Konkurs został ogłoszony na stronie FB ośrodka Warszawskiego, dotyczył wszystkich oddziałów w całej Polsce. Czas na przygotowanie prac był dość krótki od 4 grudnia do 13-tego. Wiktora praca wygrała – gratulujemy serdecznie. Warto tuaj wspomnieć, że wiktor już drugi raz wygrywa w ogólnopolskim konkursie, w zeszłym roku brał udział w gali MindCloud. Zajął miejsce z wyróżnieniem, ale z przyczyn oczywistych gala odbywała się tylko online. Wiktor uczęszcza na zajęcia Game Studio w czwartki, oraz Akademia Twórcy YT.

W konkursie na Pixel Art świateczny, brało udział aż siedmioro dzieci z naszego ośrodka Siedleckiego. Oto lista w kolejności losowej dzieci.

  1. Wiktor Zieliński
  2. Borys Gałach
  3. Filip Staręga
  4. Kornel Zieliński
  5. Igor Staręga
  6. Lena Skaruz
  7. Jakub Staręga

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy, za aktywność. Osrodek Siedlecki funduje nagrody niespodzianki, która zostaną wręczone, w najbliższym możliwym terminie. A teraz czas na zdjęcia prac, które brały udział. Oto wszystkie prace.

PolishUkrainian