Wspaniałe całoroczne zajęcia filmowe dla dzieci od 9 roku życia, to cotygodniowe warsztaty z doświadczoną kadrą, trwające 2 godziny lekcyjne – 90 minut.

AYT Ikona

Twórcy filmów Akademia YT 9-12 lat

Akademia twórców filmów

Czego uczymy na tym kursie?

Uczymy, jak korzystać z szeregu programów do obróbki video, audio oraz projektowania graficznego. Pokazujemy jak przy niewielkich nakładach kręcić ciekawe i angażujące filmy różnego typu. Warsztaty obejmują zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa w Internecie, praw autorskich, autoprezentacji oraz sztuki filmowej i fotografii.

ikona gamepad do konsoli

Jak uczymy na Akademii YT?

Zapewniamy pracę na profesjonalnym sprzęcie (mikrofony, greenscreen, softboxy) i oprogramowaniu. Każde spotkanie to inny typ nagrywanego i montowanego filmu – uczestnicy ćwiczą umiejętność wystąpień publicznych oraz korzystania z różnego typu kreatywnych narzędzi cyfrowych. Na zakończenie warsztatów uczestnicy otrzymują swojego pendrive ze wszystkimi stworzonymi filmikami.

Żarówka

Jak przebiegają zajęcia z programowania?

Warsztaty z montażu dla dzieci realizujemy w trybie rocznym. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 1,5 godziny. Każde spotkanie to część offline wprowadzająca nowe zagadnienia z zakresu bezpieczeństwa w sieci, kompetencji miękkich, obsługi programów graficznych i filmowych oraz realizacja własnych projektów przy pomocy przedstawionego oprogramowania. Kursanci otrzymują podręczniki do domu.

Znak

Dla kogo jest przeznaczony ten kurs?

Na zajęcia zapraszamy młode kreatywne osoby (9-12* lat), które chcą spróbować swoich sił przed kamerą, lubią tworzyć przy pomocy komputera lub marzą o prowadzeniu własnego kanału na YT. Warsztaty mają charakter projektowy i polegają własnych projektów kreatywnych pod okiem naszych instruktorów. Warsztaty wprowadzają w tematykę od podstaw – nie wymagamy prowadzenia własnych kanałów na YT.

*)Także dla 15 latków


Co otrzymujesz w cenie kursu?

ZASADY REZERWACJI MIEJSCA

  • wybierz interesujący Cię kurs w menu poniżej aby sprawdzić cenę zajęć w danej lokalizacji
  • zapisując się przez stronę wpłacasz zaliczkę, rezerwuje ona udział dziecka w warsztatach
  • pozostałą kwotę płatności za kurs możesz zapłacić w ratach
  • po dokonaniu zapisu otrzymasz od nas mailem umowę oraz szczegóły organizacyjne
  • w ciągu roku możesz w każdej chwili zrezygnować z kursu z miesięcznym terminem wypowiedzenia
  • możesz odwołać swoją rezerwację w ciągu 14 dni – zwrócimy Ci Twoją zaliczkę