od godziny 19:00 w dniu 27.08.2022 (sobota) do około 9:00 (niedziela)

Mimo, że wakacje dobiegają już końca, chcemy zaprosić Was do udziału w wyjątkowym pożegnaniu wakacji w kwadratowym świecie Minecraft, podczas nocowanki w wiosce Villagerów.

Podczas tej niezwykłej nocy Dzieci będą miały okazję wspólnie, w gronie swoich kolegów i przyjaciół, pożegnać wakacje i ten ostatni raz, zanim rozpocznie się nowy rok szkolny, bawić się prawie że do rana.

Podczas nocy w naszej szkole Dzieciom zostanie zapewnionych wiele atrakcji w tym między innymi sesja gry RPG Dungeon and Dragons, jak i również wiele gier i zabaw na naszym serwerze Minecraft. Zapewniamy także kolację i śniadanie oraz opiekę dwóch wykwalifikowanych trenerów przez całą noc.

nocowanie w wiosce villagerow 500

Dla kogo nasza nocowanka?

Dla Dzieci powyżej 7-12 roku życia.

Co dziecko powinno zabrać ze sobą na noc?

 • Śpiwór i jasiek
 • Szczoteczkę i pastę do zębów
 • (opcjonalnie) Ulubioną maskotkę/zabawkę lub drobne przekąski

Ogólny plan nocowanki

 1. Przyprowadzanie dzieci na godzinę 19:00 w sobotę
 2. Sesja gry RPG Dungeon and Dragons
 3. Warsztaty Minecraft
 4. Seans filmowy
 5. Kolacja
 6. Idziemy spać w śpiworach,
 7. Rano śniadanie
 8. Odbieramy dzieci około 9:00 rano

Co to jest Dungeon and Dragons?

Warsztaty Dungeons & Dragons to niezwykła przygoda, która przenosi dzieci do fantastycznego świata pełnego smoków, rycerzy i magicznych stworzeń. Dzieci wcielają się w wykreowane przez siebie postaci za pośrednictwem, których przeżywają fantastyczne przygody, na których rozwój wpływają swoimi działaniami.

Co robimy na warsztatach Minecraft?

W specjalnie przygotowanym przez nasz świecie 3D, dzieci będą przechodzić misje, których nie można nigdzie indziej zobaczyć.

Czy dziecko będzie bezpieczne podczas nocowanki?

Bezpieczeństwo Dzieci to nasz priorytet, drzwi naszej szkoły w czasie nocnych zajęć pozostaną zamknięte, uniemożliwiając wejście osobom trzecim. Dzieciom zapewniona jest też opieka dwóch trenerów, którzy przez całą noc będą czuwać nad ich bezpieczeństwem.