WARSZTATY DLA DZIECI 7-12 LAT

Oferujemy trzy Warsztaty Urodzinowe z Minecraft, Filmami oraz Drukowaniem 3D.

ikona urodziny z minecraft

URODZINY Z MINECRAFT

Uczestnicy poznają niezwykłą mapę z specjalnie przygotowanymi modami, nauczą się kraftować mapy w MC kreatorze, będą rywalizować na naszym serwerze, oraz bawić się na arenie Minecraft.

Urodziny Twórców Filmów
Urodziny Twórców Filmów

URODZINY TWÓRCÓW FILMÓW

Uczestniczy poznają podstawy tworzenia materiału filmowego, edycji nie liniowej w programie video, nauczą się dodawania efektów wizualnych i dźwiękowych. Stworzą swój film oraz transmisję. Pobiorą darmowe podkłady dźwiękowe oraz poznają wszystkie tajniki YouTube’ra.

ikona urodziny z drukiem 3d

URODZINY Z DRUKIEM 3D

Uczestnicy poznają działanie drukarki 3D, nauczą się samodzielnie projektować obiekty 3D jak np. miecz Minecraft, poznają obsługę programu 3D oraz wydrukują i zabiorą do domu własny przedmiot 3D.

OPIS WARSZTATÓW

Urodziny są przeprowadzane tylko w niedzielę. Start urodzin zawsze o 13:00. Zakończenie 15:30 (trwają 2h30min), przeznaczone są dla dzieci 7-12 lat. Wpłacając zaliczkę w sklepie, rezerwują Państwo termin urodzin dla grupy. W ramach warsztatów przygotowujemy słodki poczęstunek dla dzieci. Tort organizują rodzice we własnym zakresie.

OPŁATY

Opłata rezerwacyjna jest stała i płatna podczas zamawiania urodzin. Całkowita cena zajęć zależy od ilości dzieci. Dopiero w dniu urodziny rodzic dopłaca resztę, w zależności od faktycznej ilości dzieci. Szczegółowy cennik usług jest na stronie CENNIK.

ILOŚĆ DZIECI

Maksymalna ilość dzieci to 12 osób, każde dziecko będzie mieć osobny komputer. Organizujemy urodziny od 6 osób.