WARSZTATY DLA DZIECI 7-12 LAT

Oferujemy trzy Warsztaty Urodzinowe z Minecraft, Filmami oraz Drukowaniem 3D.

ikona urodziny z minecraft

URODZINY Z MINECRAFT

Uczestnicy poznają niezwykłą mapę z specjalnie przygotowanymi modami, nauczą się kraftować mapy w MC kreatorze, będą rywalizować na naszym serwerze, oraz bawić się na arenie minecraft.

Urodziny Twórców Filmów
Urodziny Twórców Filmów

URODZINY TWÓCÓW FILMÓW

Uczestniczy poznają podstawy tworzenia materiału filmowego, edycji nie liniowej w programie video, nauczą się dodawania efektów wizualnych i dzwiękowych. Stworzą swój film oraz transmiję. Pobiorą darmowe podkłady dzwiękowe oraz poznają wszystkie tajniki YouTube’ra.

ikona urodziny z drukiem 3d

URODZINY Z DRUKIEM 3D

Uczestnicy poznają działanie drukarki 3D, nauczą się samodzielnie projektować obiekty 3D jak np. miecz Minecraft, poznają obsługę programu 3D oraz wydrukują i zabiorą do domu własny przedmiot 3D.

OPIS WARSZTATÓW

Warsztaty z Minecraft trwają 2.5h, przeznaczone są dla dzieci 7-12 lat. Wpłacając zaliczkę w sklepie, rezerwują Państwo termin urodzin dla grupy. Prowadzimy urodziny tylko w niedziele do wyboru godzina od 11:00 do 16:00. W ramach warsztatów przygotowujemy słodki poczęstunek dla dzieci. Tort organizują rodzice we włąsnym zakresie.

OPŁATY

Opłata rezerwacyjna to 100zł. Całkowita cena zajęć zależy od ilości dzieci : cena podstawowa 450zł bez względu na ilość dzieci + 10zł od uczestniczącego dziecka.

ILOŚĆ DZIECI

Maksymalna ilość dzieci to 12 osób, każde dziecko będzie mieć osobny komputer. Organizujemy urodziny od 5 osób.

100%

Gwarancja zwrotu

Zwracamy 100% – w przypadku gdyby warsztaty się nie mogły odbyć z przyczyn od nas niezależnych