PÓŁKOLONIE SIEDLCE 2021 DLA DZIECI

DLA DZIECI 7-13 LAT

Kacper – jest fajosko

Zapraszamy na całodniowe półkolonie dla w świecie Minecraft

Półkolonie realizujemy w trybie pięciodniowym od poniedziałku do piątku. Zapewniamy całodzienną opiekę pod okiem doświadczonych instruktorów (uprawnienia wychowawców kolonijnych). Pracujemy w kameralnych grupach.Na półkoloniach w trakcie dnia realizujemy zajęcia przy komputerze (ok. 1,5h), zajęcia plastyczne, techniczne i sportowe oraz wyjścia na różnorodne atrakcje sportowe i kulturalne. W trakcie półkolonii zapewniamy wyżywienie. Nasi uczestnicy są ubezpieczeni,  półkolonie zgłaszamy do Kuratorium Oświaty.

Kuba i Borys polecają

Co się będzie działo?

Podróże w czasie

  • w grze Minecraft przemierzymy różne epoki – od starożytności przez erę przemysłową aż po teraźniejszość, a może nawet przyszłość…? Wraz z wieloma modyfikacjami do gry będziemy tworzyć pływające i latające statki, urządzimy wyścigi samochodowe i polecimy w kosmos.
  • w grze Minecraft będziemy realizować przygotowane przez nas przygody! Fabularyzowane wyzwania w grze czekają!
  • będziemy grali na serwerach tworzonych i administrowanych przez nas. Zabawa będzie przednia i bezpieczna!

Ale Kosmos!

Czeka nas Minecraftowa, międzyplanetarna przygoda! Na początku będziemy musieli przygotować się do lotu w kosmos dowiadując się o możliwościach i niebezpieczeństwach, konstruując rakietę, zbiorniki z tlenem i inne niezbędne sprzęty. Dopiero po odpowiednim przygotowaniu oderwiemy się od Ziemi i zbadamy to co na co dzień widzimy nad sobą! Polecimy rakietą w kosmos i zbudujemy własne bazy kosmiczne na Księżycu i Marsie, odwiedzimy asteroidy, urządzimy wyścigi łazików na Marsie, poszukamy obcych, minecraftowych cywilizacji w odmętach galaktyki. Będzie się działo! A innymi słowy – Ale Kosmos!

Tropikalna wyspa

Przeżyjmy razem niezapomnianą przygodę w otoczeniu egzotycznej roślinności, zwierząt i zagadek! Podczas Wakacji na Minecraftowej Rajskiej Wyspie spędzimy czas przy ognisku, pod palmami, zbudujemy własny kurort, poznamy niezwykłą, pełną zawiłości historię pewnego naukowca… Dowiemy się również jak wypoczywać w sposób wartościowy i bezpieczny.

Wiktoria

Terminy Półkolonie 2021 Siedlce

DataNazwa Półkoloni dla dzieciSprawdz czy są wolne miejsca
12-16 LipcaPodróże w czasieRezerwacja miejsca
19-13 LipcaTropikalna wyspaRezerwacja miejsca
02-08 SierpniaPodróże w czasieRezerwacja miejsca
16-20 SierpniaAle Kosmos!Rezerwacja miejsca

Plan Dnia

7:30-9:00 Przyprowadzanie dzieci
8:30-9:00 Drugie śniadania
9:00-11:00 Zajęcia przy komputerze
11:00-12:00 Zajęcia kretywne bez komputera
13:00-14:00 Obiad
14:00-16:00 Zajęcia ogólne
16:00-16:10 Odbieranie dzieci

Franek i Borys

Przewiń do góry